IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

„Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia.” – George Bernard Shaw

Karuzela Smaków Resto Bar to także wyjątkowe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych takich jak urodziny, imieniny, chrzciny, komunie oraz spotkań towarzyskich i biznesowych. Dlaczego warto wybrać właśnie naszą restauracje? Karuzela smaków to miejsce nie tylko ze smacznym jedzeniem, ale również z duszą i fantastyczną atmosferą, która świetnie podkreśli rangę Twojego przyjęcia.

Dla nas najważniejsze jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego podczas organizacji zwracamy uwagę na każdy nawet najmniejszy szczegół, wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, pomagamy i doradzamy. Organizując z nami uroczystość masz gwarancje, że przygotujemy i obsłużymy Twoich gości z pieczołowitą starannością oraz spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania dotyczące Resto Bar? Zapraszamy do kontaktu z nami!

Zapraszamy do naszej restauracji!

Karuzela Smaków Resto Bar

Osiedle Teatralne 29

31-947 Kraków

+48 537 464 200

+48 504 150 796

kontakt@karuzelasmakow.com

Godziny otwarcia: 

Poniedziałek – piątek – 11:00 -19:30

Sobota – niedziela – 11:00 – 20:30

ŚLEDŹ NAS NA FACEBOOK

ŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAM

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Karuzela Smaków Resto-Bar z siedzibą w Krakowie, os. Teatralne 29, 31-947 Kraków.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności*.