POSIŁKI REGENERACYJNE

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, Karuzela Smaków zapewnia także codzienne dostawy ciepłych, pożywnych i smacznych posiłków regeneracyjnych, dla pracowników, po bardzo atrakcyjnych cenach. Zapewniamy posiłki o odpowiedniej kaloryczności, spełniające wszystkie warunki i wymagania nakładane przez Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie posiłków profilaktycznych i napojów.

Posiłki regeneracyjne dostarczane przez Karuzela Smaków Resto Bar przygotowane są  z wysokiej jakości składników, a ich kaloryczność jest odpowiednio dostosowana do zapotrzebowania związanego z wykonywaną pracą. Posiłki, które przygotowujemy składają się najczęściej z dwóch dań i są mocno zróżnicowane pod kątem smakowym. Praktycznie każdego dnia oferujemy różne pozycje w menu do wyboru w niezmiennej cenie.

Jesteśmy elastycznym partnerem do współpracy, słuchamy oczekiwań i jesteśmy otwarci na nietypowe rozwiązania dotyczące menu oraz godzin dostawy.

W celu poznania szczegółowej oferty zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Zachęcamy również do zapoznania z przykładową ofertą posiłków regeneracyjnych, którą znajdziecie w poniższym załączniku.

Zapraszamy do kontaktu!

Posiłki regeneracyjne Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania dotyczące Resto Bar? Zapraszamy do kontaktu z nami!

Zapraszamy do naszej restauracji!

Karuzela Smaków Resto Bar

Osiedle Teatralne 29

31-947 Kraków

+48 537 464 200

+48 504 150 796

kontakt@karuzelasmakow.com

Godziny otwarcia: 

Poniedziałek – piątek – 11:00 -19:30

Sobota – niedziela – 11:00 – 20:30

ŚLEDŹ NAS NA FACEBOOK

ŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAM

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Karuzela Smaków Resto-Bar z siedzibą w Krakowie, os. Teatralne 29, 31-947 Kraków.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności*.