POZNAJ NAS BLIŻEJ

Łączymy tradycyjny smak z nowoczesną kuchnią

Karuzela Smaków Resto Bar to wyjątkowe miejsce na mapie krakowskiej Nowej Huty, w którym tradycja i smak domowej kuchni łączy się z nowoczesnością i kulinarną kreatywnością. W naszej kuchni stawiamy na smak, dlatego często sięgamy po zapomniane receptury i na nowo odkrywamy tradycyjną kuchnię polską oraz światową. Każdy, kto choć raz do nas zajrzy, nie zapomni wyjątkowego smaku gołąbków, delikatnych po brzeg wypełnionych farszem pierogów, sycących aromatycznych zup oraz ulubionego burgera czy delikatnej włoskiej pasty.

W Karuzeli Smaków stawiamy na sprawdzone i wypracowane przepisy oraz świeże produkty najwyższej i sprawdzonej jakości. Ważnym elementem w procesie powstawania naszych dań jest także wiedza, doświadczenie oraz co najważniejsze ogromna pasja do gotowania naszej szefowej kuchni. Nikt tak jak nasz Szef kuchni nie potrafi łączyć smaków i łamać kulinarnych zasad w taki sposób, że efekt naszych dań jest swoistą kulinarną karuzelą smaków.

Zapraszamy do naszej restauracji. Polecamy dania z karty oraz codziennie inne zestawy dnia do wyboru zupa i drugie danie w cenie 18 zł. Realizujemy również zamówienia na wynos.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania dotyczące Resto Bar? Zapraszamy do kontaktu z nami!

Zapraszamy do naszej restauracji!

Karuzela Smaków Resto Bar

Osiedle Teatralne 29

31-947 Kraków

+48 537 464 200

+48 504 150 796

kontakt@karuzelasmakow.com

Godziny otwarcia: 

Poniedziałek – piątek – 11:00 -19:30

Sobota – niedziela – 11:00 – 20:30

ŚLEDŹ NAS NA FACEBOOK

ŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAM

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Karuzela Smaków Resto-Bar z siedzibą w Krakowie, os. Teatralne 29, 31-947 Kraków.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności*.